13/3 İzmit/KOCAELİ
Ömerağa mahallesi, Alemdar caddesi, Fevzibaba sokak, Fevzibaba apartmanı

İKONX

Kimdir?
İkonX Gayrimenkul ve Danışmanlık 6 Haziran 2017 tarihinde Kocaeli/ İzmit Merkezde Selçuk ERDURAK tarafından kurularak faaliyete geçmiştir. Kocaeli ilinde başlayan faaliyet alanı, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakaları dahil (Ataşehir ve Şişli merlkezli olarak), Kıbrıs ve Bodrum’da kapsayarak devam etmiştir. Ayrıca 1 Eylül 2018 tarihinde Hollanda firması olan Group-FSA ile yapılan iş ortaklığı antlaşması ile Group-FSA’nın Türkiye’de yapacağı faaliyetlerde yetkili olunmuştur. Halen Gayrimenkul alım – satım faaliyetlerine aracılık ve Pazarlama, Yatırım Danışmanlığı hizmetlerine “Taşınmaz Ticaret’i Yetki Belgesi”’ine haiz olarak “Mesleki Yeterlilik Belgeli” yetişmiş personeli ile devam etmektedir.

Misyon

Faaliyetlerimizi Maksimum müşteri memnuniyeti ile en efektif tanıtım ve pazarlama yöntemlerini kullanarak, mevcut Kanun ve Yönetmeliklere uygun bir şekilde gerçekleştirmektir.

Vizyon

Kurumsal bir yapı içerisinde, Geniş  ve Uzman kadrosu ile gerek Yurt içinde gerekse Yurt dışında Gayrimenkul Alım/Satım ve Kiralama faaliyetlerinde tercih edilen firma olarak aracılık yapmaya devam etmek, beraber çalıştığımız yatırımcılarımızı en uygun yatırım aracına yönlendirmek suretiyle maksimum kazanç temin etmelerini sağlamaktır. 

Uzman Takım Arkadaşlarımız

Selçuk ERDURAK
Selçuk ERDURAK
Gayrimenkul Danışmanı
Murat ŞENCAN
Murat ŞENCAN
Gayrimenkul Danışmanı
Demet AK
Demet AK
Gayrimenkul Danışmanı
Aydın TAN
Aydın TAN
Gayrimenkul Danışman
Aşkın ÇAĞLARKAYA
Aşkın ÇAĞLARKAYA
Gayrimenkul Danışmanı